אודותנו

"סטודיו פיסי - פתרונות מחשוב קריאטיביים, לאנשים קריאטיביים"

ברוכים הבאים לסטודיו פיסי, מקבוצת סטודיוטק מערכות. אנו מתמחים בתכנון בנייה ותחזוקה של מערכות מחשוב מקצועיות Workstations עבור יוצרי תוכן דיגיטלי מכל התחומים, בהתאמה אישית לסביבת העבודה שלכם, כולל תמיכה טלפונית ושירות תמיכה מרחוק.

מטרת האתר היא להעניק לכם סוג חדש של חווית קנייה אינטרקטיבית בתחום המחשוב המקצועי: המאפשרת להתאים בקלות את המחשב החדש בצורה נוחה פשוטה ויעילה, לצרכים ולתקציב שלכם.

המחשבים של סטודיו פיסי בנויים משילובים מושלמים של רכיבי חומרה איכותיים מהשורה הראשונה, אשר נבדקו במעבדתנו באמצעות מגוון מבחני עמידות תחת עומס, ותאימות לסביבות עבודה שונות. בקרת איכות:
כל מחשב עובר בדיקות ביצועים ויציבות קפדניים, על מנת להבטיח יכולת עבודה יציבה 24 שעות תחת מאמץ מקסימלי.

אנו מספקים לא רק ייעוץ אישי לפני הקנייה, על מנת לסייע להתאים את המחשב החדש לדרישות שלכם, אלה גם תמיכה מלאה אחרי הקנייה, כדי לספק לכם פתרונות לכל שאלה טכנית בעתיד.

השירות טכני שלנו כולל: תמיכה טלפונית, התחברות מרחוק ושירות מעבדה, במסגרת האחריות שאתם מקבלים - כחלק בלתי נפרד מכל רכישת מחשב אצלנו.


בין לקוחתנו: מוזיקאים ואולפני הקלטות,
בתי פוסט, חדרי עריכת וידאו, תיאטרונים, סניפי סינמטק, אולפני גרפיקה ודפוס, צלמים, מאיירים, אפטריסטים, קולוריסטים, מודליסטים 3D, אנימטורים, תלתיסטים, אנשי VR, אמני וידאו ארט, מעצבי פנים, משרדי אדריכלות CAD הנדסה ובנייה, ועוד.


תחומי פעילות החברה:
✓ שיווק מחשבי עבודה מקצועיים מבית סטודיו פיסי
✓ שירות לקוחות ותמיכה טלפונית כולל התחברות מרחוק
✓ ייעוץ באינטגרציה והתאמת מוצרינו לסביבת העבודה שלכם
✓ מבחר ציוד היקפי, כולל מוצרים ייחודיים שפיתחנו במיוחד עבורכם
✓ שירותי מעבדה: תחזוקה, שדרוגים, ומגוון ציוד נלווה למחשבי PC וגם Mac

תזמינו את המחשב הבא שלכם בסטודיו פיסי, ותהנו מרמת איכות ומקצועיות שעוד לא הכרתם!

חזרה למעלה